ארגון חדר ילדים

כאמא לשני שובבים מקסימים מי כמוני יודעת שלאוצרות שלנו יש לעיתים סוללת טורבו, ולמרות שהחדר מלא בצעצועים ומשחקים חדשים הם אומרים "משעמם לי" או אני רוצה משחק חדש. ארגון נכון של החדר, יעזור להם למצוא את אשר חפצה נפשם.

בנוסף, הילדים גדלים והצרכים שלהם משתנים בהתאם. בין אם אתם עומדים לפני לידה ורוצים לארגן חדר ילדים בטיחותי ונעים, הילדים זקוקים לפינה נוחה ומוארת ללמידה, חדר המשחקים עולה על גדותיו או שהמתבגרים מעוניינים להשיל סממני ילדות וליצור לעצמם מרחב שישקף את טעמם, לבא-לי סדר יש את כל פתרונות הסידור והארגון הנחוצים.

החזון שמנחה אותי בכל פרויקט הוא שרק בסביבה מסודרת ומאורגנת, בה לכל דבר יש מקום ייעודי ידוע, ניתן להתפנות ליצירה ולעיסוקים שחשובים לנו באמת. זה נכון במיוחד בקרב ילדים ומתבגרים. כדי לסייע להם לשמור על סדר לאורך זמן, חשוב לספק להם פתרונות אחסון נגישים ובטוחים, בלי דלתות כבדות או מדפים גבוהים. כשיש להם תחושה של מעורבות ושליטה על המרחב, הם מפתחים תחושת אחריות כלפיו והמוטיבציה לשמור עליו גדלה.

בחדר זה אני משתדלת ליישם מס' נושאים במקביל:

  • הבנת ייעוד החדר: שינה / מס' ילדים בחדר/ משחקים / פינת לימוד / מחשב ועוד
  • ארגון המשחקים לפי גילאים עם נגישות מלאה (לילד הקטן במדפים הנמוכים, לילד הגדול – מדפים גבוהים)
  • רענון המשחקים – מה שלמטה יעבור למעלה וההפך
  • מקומות אחסון מרובים (מדפים, קופסאות, מגירות של המיטה, כוורות…..)

ושוב אני חוזרת על המנטרה – משחקים שאינם בשימוש ואינם ניזוקים יתקבלו בברכה בעמותות שונות.

נושא לא פחות חשוב – מתנות יום הולדת :

מי כמוני אוהבת ימי הולדת, הן לארגן, לאפות ולטרוח ואח"כ לשבת עם הילדים בבית בשקט ולפתוח בהתלהבות את המתנות. לאחרונה, השארתי לתצוגה של יומיים את המתנות (גם ככה מרוב עצים לא רואים את היער), לאחר מכן את הקטנות שמתי בקופסא עם מכסה, חלק ממשחקי הקופסא במדפים והחלק הנותר החבאתי, כך ריעננתי את המשחקים ממלאי קיים – ממליצה בחום.

טיפ נוסף, אם מהמשפחה הקרובה ששואלים אתכם מה הילד/ה רוצה ליום הולדת? אפשר לבקש משהו שבאמת צריכים.

כיצד מתבצע הליך סידור בתים?

בעשורים האחרונים עלתה רמת החיים ואתה השתנו שני גורמים, מצד אחד כמות החפצים והרכוש בבית...

שינויי יעוד חדר והתאמה לצרכים

החיים שלנו משתנים מהר יותר מהבתים שלנו. ילדים שעוזבים את הבית, הורים שמזדקנים, התחלת עבודה...

פריקה וסידור

עם בא-לי סדר, סידור הבית לאחר מעבר דירה מתחיל ומסתיים בימים שלאחר המעבר, כאשר כל...

איך אנחנו יכולים לעזור?

סדר וארגון לבית

יד מכוונת ותומכת, למידת הצרכים והרצונות, תכנון מהלכים והוצאתם לפועל תוך מיצוי מלוא הפוטנציאל המרחב וקידום המטרות המוגדרות שלכם, ליצירת מרחב הרמוני לפי טעמכם ואורח חייכם

סדר וארגון לעסקים

מגוון פתרונות רחב לעסקים החל מסידור ניירת, ארכיב, שינוי ייעוד משרד, ארגון במרחב הפתול, מעברים קלים כחלום, הרצאות וסדנאות מעשיות

אריזה ופריקה

מעבר דירה / משרד יכול להיות אירוע מרגש שמזמן התחדשות והצלחה, אך יש לו גם היבטים מלחיצים וגוזלי זמן. אריזה נכונה של הרכוש לרגל מעבר דירה יכולה להקל על השהות בנכס הקיים עד לזמן המעבר, וגם להבטיח פריקה מסודרת ואפקטיבית לאחריו.

מעבר משרדים

מעבר משרד / עסק יכול להיות כאב ראש אחד גדול גם אם הדבר נעשה בשל גדילת המשרד והצלחתו, אך עם יד מכוונת וניהול הפרוייקט מא' עד ת', כאב הראש יתחלף בחיוך ענק מעבר כחלום - אמרתי כבר?

מעברים לגיל השלישי

לכל מעבר יש סיבה, בייחוד בגיל השלישי: יש מעברים בגלל סיבות בריאותיות, נגישות, רצון להיות קרובים לילדים והנכדים, רצון בחיי חברה ותרבות עשירים יותר, והרבה פעמים בגלל תחזוקה אין סופית של הבית הגדול שכבר רוב חדריו ריקים מדיירים - זו עבודה לא קלה, ואנו עושים זאת עם חיוך :-)

סדנאות והרצאות

מגוון הרצאות וסדנאות מעשיות לסדר וארגון שיעזרו במהלך שיגרת היום הלחוץ שלנו, זו לא סתם סלוגן - זו דרך חיים

קבעו איתנו פגישת היכרות

הצטרפו למאות לקוחות שכבר נהנים משיטת בא לי סדר לסידור, ארגון ומעבר דירה בקלות

או מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

היי, כאן ענבל.. אשמח לעזור
אפשר לשלוח לי הודעת וואטסאפ!

דילוג לתוכן