ארגון חדר כביסה

סיזיפוס גלגל את סלעו הכבד במעלה ההר, רק כדי לאבד את אחיזתו ולצפות בסלע מתגלגל מטה, פעם אחר פעם. גם מטלת הכביסה יכולה להרגיש כמו מטלה סיזיפית ובלתי נגמרת, בייחוד במשפחות מרובות ילדים, אך זהו בדרך כלל סימן לחדר כביסה שאינו מאורגן כראוי, או שהמשאבים שמוקצים לו אינם יעילים דיים.

לרוב חדר זה, אינו מקבל את הכבוד הראוי לו וכתוצאה מכך, משמש כמחסן.

זה בסדר – אם זו הגדרתו, אך אז יש לנצל את מרחב החלל בצורה היעילה ביותר.

כשאני מגיעה לחלל זה, אני שואלת את עצמי ואת הלקוח מס' שאלות:

  • האם כאן מתבצע קיפול הכביסה? או בסלון מול הטלויזיה…
  • היכן מאופסנים חומרי הכביסה והניקיון?
  • האם יש צורך במתלה כביסה פנימי לבגדים עדינים ולבנים?
  • האם ישנה מגבלה גופנית כלשהי? (לצורך מיקום מיייבש הכביסה ומכונת כביסה אחד על גבי השני או זה לצד זה, גובה מדפים, גובה לתלייה, איוורור ועוד)
  • האם מקום האחסון מספיק?

בהתאם לתשובות, מתחיל תכנון החלל עם שימוש מקסימלי באביזרים הקיימים ובמינימום הוצאות. האמינו לי כשעושים סדר מוצאים שימוש לדברים ואביזרים שחשבנו שאינם או שרצינו לזרוק.

מרחב חדר הכביסה יכול לשמש לעזר ככניסת חורף אם יש לו יציאה לחצר בייחוד כשחוזרים הביתה רטובים עם בוץ וכמקום לתליית מעילים ומטריות אם אין מקום מיועד לכך בכניסה לבית.

אני מאמינה במקום שמשרת אותי, חדר שרות, ובו לכל דבר יש מקום. אם צריך להתקין שם מסך קטן לטלויזיה ולפנות את הכביסה מהסלון, אעשה זאת. את מכונת הקפה אשאיר למטבח 🙂

כיצד מתבצע הליך סידור בתים?

בעשורים האחרונים עלתה רמת החיים ואתה השתנו שני גורמים, מצד אחד כמות החפצים והרכוש בבית...

שינויי יעוד חדר והתאמה לצרכים

החיים שלנו משתנים מהר יותר מהבתים שלנו. ילדים שעוזבים את הבית, הורים שמזדקנים, התחלת עבודה...

פריקה וסידור

עם בא-לי סדר, סידור הבית לאחר מעבר דירה מתחיל ומסתיים בימים שלאחר המעבר, כאשר כל...

איך אנחנו יכולים לעזור?

סדר וארגון לבית

יד מכוונת ותומכת, למידת הצרכים והרצונות, תכנון מהלכים והוצאתם לפועל תוך מיצוי מלוא הפוטנציאל המרחב וקידום המטרות המוגדרות שלכם, ליצירת מרחב הרמוני לפי טעמכם ואורח חייכם

סדר וארגון לעסקים

מגוון פתרונות רחב לעסקים החל מסידור ניירת, ארכיב, שינוי ייעוד משרד, ארגון במרחב הפתול, מעברים קלים כחלום, הרצאות וסדנאות מעשיות

אריזה ופריקה

מעבר דירה / משרד יכול להיות אירוע מרגש שמזמן התחדשות והצלחה, אך יש לו גם היבטים מלחיצים וגוזלי זמן. אריזה נכונה של הרכוש לרגל מעבר דירה יכולה להקל על השהות בנכס הקיים עד לזמן המעבר, וגם להבטיח פריקה מסודרת ואפקטיבית לאחריו.

מעבר משרדים

מעבר משרד / עסק יכול להיות כאב ראש אחד גדול גם אם הדבר נעשה בשל גדילת המשרד והצלחתו, אך עם יד מכוונת וניהול הפרוייקט מא' עד ת', כאב הראש יתחלף בחיוך ענק מעבר כחלום - אמרתי כבר?

מעברים לגיל השלישי

לכל מעבר יש סיבה, בייחוד בגיל השלישי: יש מעברים בגלל סיבות בריאותיות, נגישות, רצון להיות קרובים לילדים והנכדים, רצון בחיי חברה ותרבות עשירים יותר, והרבה פעמים בגלל תחזוקה אין סופית של הבית הגדול שכבר רוב חדריו ריקים מדיירים - זו עבודה לא קלה, ואנו עושים זאת עם חיוך :-)

סדנאות והרצאות

מגוון הרצאות וסדנאות מעשיות לסדר וארגון שיעזרו במהלך שיגרת היום הלחוץ שלנו, זו לא סתם סלוגן - זו דרך חיים

קבעו איתנו פגישת היכרות

הצטרפו למאות לקוחות שכבר נהנים משיטת בא לי סדר לסידור, ארגון ומעבר דירה בקלות

או מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

היי, כאן ענבל.. אשמח לעזור
אפשר לשלוח לי הודעת וואטסאפ!

דילוג לתוכן