ארגון משרד

בא-לי סדר – פתרונות סדר וארגון מציעה שלל פתרונות ארגון מעוצבים ושימושיים לארגון המשרד, לפרטיים ולעסקים. אני מגיעה לכל מקום בארץ, לומדת את הצרכים שלכם ועוזרת לכם בשיפור הישגיכם ע"י סידור ותכנון סביבת עבודה מזמינה ונגישה. התוצאה היא פינה משלכם, עם מקום להתבטאות וליצירה.

בין אם אתם שכירים או עובדים מהבית, ארגון משרד הוא השלב החשוב והמכריע כדי לאפשר לכם להתפנות לעבודה עצמה ולבצע אותה על הצד הטוב ביותר. כשאתם יודעים היכן כל דבר מצוי ומה עומד על הפרק וזקוק לטיפולכם, אתם חופשיים לפעול ביעילות מבלי להתבלבל ולהיות מוסחים. לכן, אין זה משנה אם אתם מתחילים פרק חדש בקריירה שלכם או מעוניינים ליצור פינת עבודה שתאפשר לכם להשתלט על פריטי דואר וחשבונות: כל אחד יכול להרוויח מתהליך ארגון משרד באופן שהולם את צרכיו. לפניכם קצת נקודות למחשבה:

ארגון משרד מתחיל דווקא ב…ישבן!
כן, כן, ישיבה נוחה ותומכת יכולה לעשות את כל ההבדל בין משרד שנעים להיות בו לבין סביבת עבודה מתישה ומייאשת. העבודה שלכם נפגעת כשאתם יושבים על כיסא לא נוח עם ריפוד בלוי שמשאיר את השרירים שלכם דואבים ואת העיניים כואבות.

כמו כן, מומלץ לארגן את החדר כך שתשבו עם הפנים אל מרכז החדר. כך אתם הופכים לנינוחים יותר כי אתם עירנים בדיוק במידה הנכונה למה שקורה סביב (חשוב במיוחד למי שעובד מהבית עם ילדים) ולא צריכים לדאוג שמא מישהו גוהר מעל כתפיכם ומתבונן במסך שלכם.

מיון וטיפול בניירת
אין שום פרויקט של ארגון משרד שלא מטפל בניירת, ואכן הרבה לקוחות חוששים מעימות עם הערימות. יחד עם זאת, ישנן דרכים להבטיח טיפול אפקטיבי בניירות כך שלא יצטברו ויעיבו עליכם:

אל תשמרו קבלות ישנות – מדי כמה שנים יש לזרוק את החשבונות ודפי המידע מהבנקים. הכל זמין היום באופן דיגיטלי ואין משמעות אמיתית לחשבון ארנונה ששולם לפני 6 שנים.

מגש לטיפול מיידי – הנה הטיפ הכי טוב למי שמקבל פריטי דואר באופן שוטף, או מתעסק במסמכי נייר. הציבו על גבי השולחן מגש אחד שעליו מונחים הפריטים לטיפול מיידי לאותו היום. סיימתם? העבירו את המסמכים הלאה ותייקו. זו צריכה להיות ערימת הניירת היחידה על גבי השולחן, ואם תטפלו בה תוכלו לוודא שהיא תישאר נמוכה.

גם המשרד הוא חלק מהחיים
ישנה תפישה לפיה במשרד מוכרחים להתמקד אך ורק בעבודה ועל כן אין מקום להיות יצירתי או לשלב תחביבים. דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. אל תשכחו שאתם הולכים לבלות כשליש מהיום שלכם במשרד, וכדאי שהוא יהיה מרחב נעים שמייצג אתכם. אל תהססו להכניס פנימה צבעוניות שמוצאת חן בעיניכם באמצעות שילוב בדי ריפוד, מפות שולחן, וילונות או כריות נוי, עציצים, תמונות ממוסגרות ואפילו אוספים. שימו לב להגדיר לכל פריט את מקומו ולוודא כי הוא אינו בא על חשבון פריטים אחרים שחיוניים לעבודתכם.

שידת המגירות היא לא פח אשפה
ארגון משרד לא נגמר בתחיבה של ניירות וציוד משרדי מיושן אל שידת המגירות. במגירות צריכים להיות אך ורק הדברים החשובים ביותר לעבודה השוטפת והמיידית שלכם, כדי שתוכלו להושיט יד ולהשתמש בהם בכל רגע נתון. אי לכך, כל שאר הדברים צריכים להיות ממויינים ומתוייקים באזור יעודי לאחסון.

כיצד מתבצע הליך סידור בתים?

בעשורים האחרונים עלתה רמת החיים ואתה השתנו שני גורמים, מצד אחד כמות החפצים והרכוש בבית...

שינויי יעוד חדר והתאמה לצרכים

החיים שלנו משתנים מהר יותר מהבתים שלנו. ילדים שעוזבים את הבית, הורים שמזדקנים, התחלת עבודה...

פריקה וסידור

עם בא-לי סדר, סידור הבית לאחר מעבר דירה מתחיל ומסתיים בימים שלאחר המעבר, כאשר כל...

איך אנחנו יכולים לעזור?

סדר וארגון לבית

יד מכוונת ותומכת, למידת הצרכים והרצונות, תכנון מהלכים והוצאתם לפועל תוך מיצוי מלוא הפוטנציאל המרחב וקידום המטרות המוגדרות שלכם, ליצירת מרחב הרמוני לפי טעמכם ואורח חייכם

סדר וארגון לעסקים

מגוון פתרונות רחב לעסקים החל מסידור ניירת, ארכיב, שינוי ייעוד משרד, ארגון במרחב הפתול, מעברים קלים כחלום, הרצאות וסדנאות מעשיות

אריזה ופריקה

מעבר דירה / משרד יכול להיות אירוע מרגש שמזמן התחדשות והצלחה, אך יש לו גם היבטים מלחיצים וגוזלי זמן. אריזה נכונה של הרכוש לרגל מעבר דירה יכולה להקל על השהות בנכס הקיים עד לזמן המעבר, וגם להבטיח פריקה מסודרת ואפקטיבית לאחריו.

מעבר משרדים

מעבר משרד / עסק יכול להיות כאב ראש אחד גדול גם אם הדבר נעשה בשל גדילת המשרד והצלחתו, אך עם יד מכוונת וניהול הפרוייקט מא' עד ת', כאב הראש יתחלף בחיוך ענק מעבר כחלום - אמרתי כבר?

מעברים לגיל השלישי

לכל מעבר יש סיבה, בייחוד בגיל השלישי: יש מעברים בגלל סיבות בריאותיות, נגישות, רצון להיות קרובים לילדים והנכדים, רצון בחיי חברה ותרבות עשירים יותר, והרבה פעמים בגלל תחזוקה אין סופית של הבית הגדול שכבר רוב חדריו ריקים מדיירים - זו עבודה לא קלה, ואנו עושים זאת עם חיוך :-)

סדנאות והרצאות

מגוון הרצאות וסדנאות מעשיות לסדר וארגון שיעזרו במהלך שיגרת היום הלחוץ שלנו, זו לא סתם סלוגן - זו דרך חיים

קבעו איתנו פגישת היכרות

הצטרפו למאות לקוחות שכבר נהנים משיטת בא לי סדר לסידור, ארגון ומעבר דירה בקלות

או מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

היי, כאן ענבל.. אשמח לעזור
אפשר לשלוח לי הודעת וואטסאפ!

דילוג לתוכן