אריזה

בא-לי סדר משמשת יד מכוונת ושואלת את כל השאלות הרצויות לפני המעבר, ומסייעת באריזה בפועל. תהליך האריזה מתחשב במטרות שהוגדרו מראש, למשל רצון לצמצם ניירת, בגדים או אוספים, וכמו כן התחשבות במאפייני הבית החדש – אלו רהיטים יהיו שם? מה חסר? לעיתים, מפאת חוסר זמן, תהליך המיפוי והסינון נעשה במשכן החדש.

בא-לי סדר מספקת את כל האביזרים הנחוצים לאריזה חכמה ויעילה כגון: ארגזים, נייר עטיפה, פצפץ, מדבקות, טושים ודבקים. האריזה מתבצעת חדר-חדר, כשבכל חדר נשארים אך ורק הפריטים החשובים ביותר לשימוש יום-יומי עד למועד המעבר. בלילה שלפני המעבר, ניתן להכניסם בקלות לארגז אחרון שיוקדש לצורך כך.

פריטים אחרים וחיוניים – למשל, קומקום חשמלי לקפה וכמה כוסות, בקבוקי מים, חטיפים, מגבונים, מגבת, סבון ידיים, עציצים קטנים, פריטים סנטימנטליים ושבירים וכיו"ב – נארזים בבוקר המעבר לפריקה מיידית בנכס החדש.

שיתוף הפעולה מקל עליכם את מלאכת המחשבה והאריזה, ואתם יכולים להיות בטוחים שהדברים החשובים לכם ביותר מוגנים ומוכנים למצוא את מקומם בביתכם החדש.

כיצד מתבצע הליך סידור בתים?

בעשורים האחרונים עלתה רמת החיים ואתה השתנו שני גורמים, מצד אחד כמות החפצים והרכוש בבית...

שינויי יעוד חדר והתאמה לצרכים

החיים שלנו משתנים מהר יותר מהבתים שלנו. ילדים שעוזבים את הבית, הורים שמזדקנים, התחלת עבודה...

פריקה וסידור

עם בא-לי סדר, סידור הבית לאחר מעבר דירה מתחיל ומסתיים בימים שלאחר המעבר, כאשר כל...

איך אנחנו יכולים לעזור?

סדר וארגון לבית

יד מכוונת ותומכת, למידת הצרכים והרצונות, תכנון מהלכים והוצאתם לפועל תוך מיצוי מלוא הפוטנציאל המרחב וקידום המטרות המוגדרות שלכם, ליצירת מרחב הרמוני לפי טעמכם ואורח חייכם

סדר וארגון לעסקים

מגוון פתרונות רחב לעסקים החל מסידור ניירת, ארכיב, שינוי ייעוד משרד, ארגון במרחב הפתול, מעברים קלים כחלום, הרצאות וסדנאות מעשיות

אריזה ופריקה

מעבר דירה / משרד יכול להיות אירוע מרגש שמזמן התחדשות והצלחה, אך יש לו גם היבטים מלחיצים וגוזלי זמן. אריזה נכונה של הרכוש לרגל מעבר דירה יכולה להקל על השהות בנכס הקיים עד לזמן המעבר, וגם להבטיח פריקה מסודרת ואפקטיבית לאחריו.

מעבר משרדים

מעבר משרד / עסק יכול להיות כאב ראש אחד גדול גם אם הדבר נעשה בשל גדילת המשרד והצלחתו, אך עם יד מכוונת וניהול הפרוייקט מא' עד ת', כאב הראש יתחלף בחיוך ענק מעבר כחלום - אמרתי כבר?

מעברים לגיל השלישי

לכל מעבר יש סיבה, בייחוד בגיל השלישי: יש מעברים בגלל סיבות בריאותיות, נגישות, רצון להיות קרובים לילדים והנכדים, רצון בחיי חברה ותרבות עשירים יותר, והרבה פעמים בגלל תחזוקה אין סופית של הבית הגדול שכבר רוב חדריו ריקים מדיירים - זו עבודה לא קלה, ואנו עושים זאת עם חיוך :-)

סדנאות והרצאות

מגוון הרצאות וסדנאות מעשיות לסדר וארגון שיעזרו במהלך שיגרת היום הלחוץ שלנו, זו לא סתם סלוגן - זו דרך חיים

קבעו איתנו פגישת היכרות

הצטרפו למאות לקוחות שכבר נהנים משיטת בא לי סדר לסידור, ארגון ומעבר דירה בקלות

או מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

היי, כאן ענבל.. אשמח לעזור
אפשר לשלוח לי הודעת וואטסאפ!

דילוג לתוכן