הכנת הבית לקראת מכירה

שאלו את עצמכם האם ביתכם הוא מרחב מזמין שמבקרים חדשים יכולים למצוא בו שלווה ושקט לדמיין את חייהם-שלהם בתוכו, או שמא הוא מבולגן תמיד, דברים אינם מצויים במקומם ושגרת היום-יום משתלטת על כל אפשרו למנוחה?

בנוסף, בחנו את האלמנטים הקבועים בבית: האם המדפים המותקנים הינם בגודל פרקטי ופרופורציונאלי לחדר, בעיצוב ניטרלי ובמיקומים נוחים? האם ישנם מקומות ייעודיים לאחסון בחדר השירותים ובמטבח?

בא-לי סדר עוזרת לכם להכין את ביתכם לקראת מכירה על-ידי סידור וארגון המרחב באופן שישרת אתכם גם בעת המעבר עצמו. ניתן להגיע לתצוגה אטרקטיבית של הנכס מבלי לפגוע בשגרת יומכם על-ידי בחינה מחדש של אזורי האחסון ואיתור ליקויים וטיפול בהם. לא בלבד שהנכס ימשוך קניינים ויקל עליהם את מלאכת ההתמצאות בבית, אלא שההכנות שלכם לקראת מעבר לבית חדש יתקצרו ויתייעלו משמעותית.

כיצד מתבצע הליך סידור בתים?

בעשורים האחרונים עלתה רמת החיים ואתה השתנו שני גורמים, מצד אחד כמות החפצים והרכוש בבית...

שינויי יעוד חדר והתאמה לצרכים

החיים שלנו משתנים מהר יותר מהבתים שלנו. ילדים שעוזבים את הבית, הורים שמזדקנים, התחלת עבודה...

פריקה וסידור

עם בא-לי סדר, סידור הבית לאחר מעבר דירה מתחיל ומסתיים בימים שלאחר המעבר, כאשר כל...

איך אנחנו יכולים לעזור?

סדר וארגון לבית

יד מכוונת ותומכת, למידת הצרכים והרצונות, תכנון מהלכים והוצאתם לפועל תוך מיצוי מלוא הפוטנציאל המרחב וקידום המטרות המוגדרות שלכם, ליצירת מרחב הרמוני לפי טעמכם ואורח חייכם

סדר וארגון לעסקים

מגוון פתרונות רחב לעסקים החל מסידור ניירת, ארכיב, שינוי ייעוד משרד, ארגון במרחב הפתול, מעברים קלים כחלום, הרצאות וסדנאות מעשיות

אריזה ופריקה

מעבר דירה / משרד יכול להיות אירוע מרגש שמזמן התחדשות והצלחה, אך יש לו גם היבטים מלחיצים וגוזלי זמן. אריזה נכונה של הרכוש לרגל מעבר דירה יכולה להקל על השהות בנכס הקיים עד לזמן המעבר, וגם להבטיח פריקה מסודרת ואפקטיבית לאחריו.

מעבר משרדים

מעבר משרד / עסק יכול להיות כאב ראש אחד גדול גם אם הדבר נעשה בשל גדילת המשרד והצלחתו, אך עם יד מכוונת וניהול הפרוייקט מא' עד ת', כאב הראש יתחלף בחיוך ענק מעבר כחלום - אמרתי כבר?

מעברים לגיל השלישי

לכל מעבר יש סיבה, בייחוד בגיל השלישי: יש מעברים בגלל סיבות בריאותיות, נגישות, רצון להיות קרובים לילדים והנכדים, רצון בחיי חברה ותרבות עשירים יותר, והרבה פעמים בגלל תחזוקה אין סופית של הבית הגדול שכבר רוב חדריו ריקים מדיירים - זו עבודה לא קלה, ואנו עושים זאת עם חיוך :-)

סדנאות והרצאות

מגוון הרצאות וסדנאות מעשיות לסדר וארגון שיעזרו במהלך שיגרת היום הלחוץ שלנו, זו לא סתם סלוגן - זו דרך חיים

קבעו איתנו פגישת היכרות

הצטרפו למאות לקוחות שכבר נהנים משיטת בא לי סדר לסידור, ארגון ומעבר דירה בקלות

או מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

היי, כאן ענבל.. אשמח לעזור
אפשר לשלוח לי הודעת וואטסאפ!

דילוג לתוכן