חומרים שיעזרו לכם לסדר את הבית

כולנו חולמים על סידור הבית: להיכנס בסופו של יום ארוך למרחב שכולו עומד לרשותנו, כשמישהו אחר כבר טיפל בטרדות ובקשיים הלוגיסטיים הקטנים והגדולים. למרבה המזל, לא צריך לנסוע לבית מלון כדי לזכות לחוויה דומה, שבה כל דבר מצוי במקומו ואתם פנויים להתפנק. הסדר מתחיל קודם כל בהחלטה. אם אנחנו לא מרגישים ש"הרווחנו" את זה, נמשיך לרדוף אחרי השעון ולהתייחס אל סידור הבית בתור פריווילגיה שאולי תהיה מנת חלקנו ביום מן הימים.

אני פה כדי לומר לכם בצורה חד משמעית: מגיע לכם. מגיע לכם לחיות היטב, להשתחרר מן הכבלים המדומים שמחזיקים אתכם במקום ולהחליפם לטובת איכות חיים ושלווה, בכל יום מחדש.

איך מתחילים לסדר את הבית?
מכיוון שכל פרויקט הוא שונה, ראשית יש לאפיין את הצורך שהביא אתכם לקבל את ההחלטה לשנות:

✧ האם איבדתם דבר-מה בעל ערך והחלטתם שרק באמצעות סדר בבלאגן תוכלו לדעת תמיד היכן מונח כל דבר, מה ישנו ומה חסר, ומה אינכם מעוניינים לשמור עוד?

✧ האם אתם עומדים לפני או אחרי שינוי בתא המשפחתי, למשל מעבר של הילדים הבוגרים לדירה ראשונה משלהם?

✧ האם אתם עומדים בפני שינוי קריירה ומעוניינים להקדיש מרחב בביתכם לעבודה?

✧ האם אתם מעוניינים לצמצם את הריהוט והחפצים בביתכם, לחיות חיים מינימאליסטים יותר, למכור או לתרום את מה שאינו עוד בשימוש?

✧ האם אתם מעוניינים למכור את ביתכם ומקווים למשוך קונים באמצעות עשיית סדר?

✧ לאחר שהובהרה מטרת הפרויקט, אפשר להתחיל להתארגן הן מבחינת החומרים הנדרשים והן מבחינת תכנון הזמן היעיל ביותר.

רגע לפני: מה להכין לקראת הסידור?
גם כאן, הכל תלוי בפרויקט עצמו, אבל ישנם כמה דברים שמומלץ שיהיו בהישג יד כדי להבטיח התחלה חלקה שתשמור על מצב רוח מעודד ותבטיח את השלמת הפרויקט בזמן סביר ובתוצאות מצוינות:

חומרי ניקוי, בייחוד מטליות להסרת אבק – בין אם אתם מסדרים את ארון הבגדים או מפנים את הבוידעם, אם תשמרו על הסביבה שלכם נקייה ואת החפצים נטולי אבק זה יוביל לתחושה מיידית של הישגיות והצלחה. תחושה זו הינה מרכיב פסיכולוגי חשוב לכל משימה של סדר בבית: תוצאות שאפשר לראות מיד. חשוב לא פחות לזכור שכשהכל נקי מסביב יש תמריץ גדול יותר למיין ולסדר את מה שלא זקוקים לו ולבטח יעמיס על שגרת הניקיון בהמשך.

ארגזים איכותיים – גם אם אתם לא עוברים דירה, ארגזים עוזרים לתחום ערימות שלבטח יתהוו. אם מדובר בפרויקט גדול, מומלץ שיהיו לכם לפחות שני ארגזים זמינים: ארגז "לזרוק" ובו פריטים בלויים ואשפה שתוכלו לפנות בהמשך, וארגז "לתרום" שבו פריטים במצב טוב שיכולים להיות מועברים לתרומה או לחלוקה בין חברים. אם אינכם יודעים לאן לתרום את חפציכם, תוכלו להעבירם למחלקת הרווחה בעיר מגוריכם או להעלות תמונות של הפריטים לרשתות החברתיות כדי שימצאו בית חדש.

מוזיקה טובה – אל תתפתו לסדר כשהטלוויזיה דלוקה. במצב כזה חיש מהר תמצאו את עצמכם בוהים במסך ומוסחים מהמטרה לשמה התכנסתם. מוזיקה, לעומת זאת, היא תוספת מבורכת, בייחוד אם היא מעוררת בכם מוטיבציה ומשרה עליכם אווירה טובה ואנרגטית.

זמן – סדר בבית לא יקרה בתוך שעה או שעתיים כשעושים זאת ברצינות. פנו לעצמכם יום חופשי ללא הסחות דעת וללא מחויבויות אחרות. קבלו את ההחלטה להשקיע במשימה שלפניכם עד תומה, ולא לנסות להקדיש לה זמן "בין לבין". מגיע לכם לפעול מתוך התכוונות, ולקצור את פירות עמלכם.

בא-לי סדר
עם יד מכוונת, חיוך רחב ואהבה אמיתית לתחום, בא-לי סדר מגיעה אליכם הביתה ועוזרת לכם בכל פרויקט של סידור הבית. לא בטוחים שאתם יודעים היכן להתחיל? רוצים לגלות את הפוטנציאל האמיתי של הבית שלכם? מתקשים למצוא זמן ומוטיבציה לשינוי? סובלים ממוגבלות תנועתית כלשהי, או מכירים מישהו שמתקשה בהיבטים הפיזיים והפסיכולוגיים של סדר בבית? פנו אליי עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

כיצד מתבצע הליך סידור בתים?

בעשורים האחרונים עלתה רמת החיים ואתה השתנו שני גורמים, מצד אחד כמות החפצים והרכוש בבית...

שינויי יעוד חדר והתאמה לצרכים

החיים שלנו משתנים מהר יותר מהבתים שלנו. ילדים שעוזבים את הבית, הורים שמזדקנים, התחלת עבודה...

פריקה וסידור

עם בא-לי סדר, סידור הבית לאחר מעבר דירה מתחיל ומסתיים בימים שלאחר המעבר, כאשר כל...

איך אנחנו יכולים לעזור?

סדר וארגון לבית

יד מכוונת ותומכת, למידת הצרכים והרצונות, תכנון מהלכים והוצאתם לפועל תוך מיצוי מלוא הפוטנציאל המרחב וקידום המטרות המוגדרות שלכם, ליצירת מרחב הרמוני לפי טעמכם ואורח חייכם

סדר וארגון לעסקים

מגוון פתרונות רחב לעסקים החל מסידור ניירת, ארכיב, שינוי ייעוד משרד, ארגון במרחב הפתול, מעברים קלים כחלום, הרצאות וסדנאות מעשיות

אריזה ופריקה

מעבר דירה / משרד יכול להיות אירוע מרגש שמזמן התחדשות והצלחה, אך יש לו גם היבטים מלחיצים וגוזלי זמן. אריזה נכונה של הרכוש לרגל מעבר דירה יכולה להקל על השהות בנכס הקיים עד לזמן המעבר, וגם להבטיח פריקה מסודרת ואפקטיבית לאחריו.

מעבר משרדים

מעבר משרד / עסק יכול להיות כאב ראש אחד גדול גם אם הדבר נעשה בשל גדילת המשרד והצלחתו, אך עם יד מכוונת וניהול הפרוייקט מא' עד ת', כאב הראש יתחלף בחיוך ענק מעבר כחלום - אמרתי כבר?

מעברים לגיל השלישי

לכל מעבר יש סיבה, בייחוד בגיל השלישי: יש מעברים בגלל סיבות בריאותיות, נגישות, רצון להיות קרובים לילדים והנכדים, רצון בחיי חברה ותרבות עשירים יותר, והרבה פעמים בגלל תחזוקה אין סופית של הבית הגדול שכבר רוב חדריו ריקים מדיירים - זו עבודה לא קלה, ואנו עושים זאת עם חיוך :-)

סדנאות והרצאות

מגוון הרצאות וסדנאות מעשיות לסדר וארגון שיעזרו במהלך שיגרת היום הלחוץ שלנו, זו לא סתם סלוגן - זו דרך חיים

קבעו איתנו פגישת היכרות

הצטרפו למאות לקוחות שכבר נהנים משיטת בא לי סדר לסידור, ארגון ומעבר דירה בקלות

או מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

היי, כאן ענבל.. אשמח לעזור
אפשר לשלוח לי הודעת וואטסאפ!

דילוג לתוכן