מעבר משרדים

פתרונות לעסקים

עסק הינו דבר דינמי המשתנה תכופות בכמות המשאב האנושי, המשאב הטכנולוגי (מכונות וברזלים), פיננסית, מכירות, שיווק, ניירת והרשימה עוד ארוכה מאוד.

תיאום אנשי מקצוע

אריזה ופריקה

פתרונות קצה

עוברים דירה או משרד? הבית הפוך? תנו לנו לעשות לכם סדר!

מעבר משרדים

בתחילת העסק, הינו צנועים יותר, חסכנו בכל מה שאפשר, אך היום העסק דורש שינוי, דברים שתפקדו בעבר לא בהכרח עובדים חלק היום, יש צורך בשינוי ולהתאים עצמנו למצב בהקדם על מנת שהגלגל ימשיך לנוע קדימה, ומטרת העסק וחזונו יהיו תמיד לנגד עיננו.

לא פעם, אנו נמנעים או מתעכבים בהוצאה לפועל של החזון שלנו מתוך חשש שמדובר בתפנית בלתי הפיכה. לעבור למשרד גדול יותר? העליות? הלוגיסטיקה? כך נוצר מצב בו מרחב העסק הקיים לא משרת אותנו עוד, ואנו "נתקעים" בהרגלים ישנים ולעיתים בזבזניים יותר ומזיקים במקום לבצע את השינוי הנדרש לטובת העסק.

כבעלת עסק, ומנסיון רב עם עסקים רבים בא-לי סדר מסייעת לכם למצות את מלוא פוטנציאל החלל שעומד לרשותכם ופועלת לקידום המטרות המוגדרות שלכם. התוצאה הסופית המתקבלת היא מרחב הרמוני, על פי טעמכם ומתוך התחשבות בהרגלי העבודה, שקל לתחזק ולשמור על ארגונו לאורך זמן עם אופציה תמידית לגדילה.

 

מה אנחנו מציעים

המשרד הוא חלק אינטגרלי מהחיים, וסידורו בצורה נכונה המנצלת באופן אופטימלי את מרחב החללים מועיל הן לעובדים והן לתפוקה. בין אם אתם שכירים או עובדים מהבית, ארגון משרד הוא השלב החשוב והמכריע כדי לאפשר לכם להתפנות לעבודה עצמה ולבצע אותה על הצד הטוב ביותר. כשאתם יודעים היכן כל דבר מצוי ומה עומד על הפרק וזקוק לטיפולכם, אתם חופשיים לפעול ביעילות מבלי להתבלבל ולהיות מוסחים. לכן, אין זה משנה אם אתם מתחילים פרק חדש בקריירה שלכם או מעוניינים ליצור פינת עבודה שתאפשר לכם להשתלט על פריטי דואר וחשבונות: כל אחד יכול להרוויח מתהליך ארגון משרד באופן שהולם את צרכיו.

למעבר לפירוט והרצאות המלא שלנו :

סדנאות והרצאות


לחלקנו עבודה במרחב פתוח Open Space ישמע כקללה, מה אין לי משרד? איך אוכל לעבוד ולהתרכז עם כל הרעש? כולם יראו מה שאני עושה? אין פרטיות ועוד כהנה וכהנה שאלות. כן, עבודה במרחב פתוח אינה פשוטה, אך כשמסגלים מספר הרגלי עבודה פשוטים ניתן לעבוד ביעילות ועם חיוך מרוח על הפנים, מניסיון אישי – עבודה מרחב פתוח של 80 אנשים.

לרוב, כשאומרים ניירת – מקבלים פרצוף זועף וסלידה אמיתית. כן, לרוב זה אכן כך, עבודת ניירת זה דבר מייגע, מתיש, ואכן ניתן לטבוע מרוב ניירת אך זה לא חייב להיות כך. אם נסגל לעצמנו מס' נהלי עבודה בשוטף שלנו, נוכל לחיות בהרמוניה עם הניירת ולראות את השולחן. כמו כן, היום, עם הקדמה הטכנולוגית ניתן לסרוק כמעט הכל בעליות נמוכות ולצמצם את הניירת במעל 75%. החוכמה הינה לשמור זאת במחשב / שרת בצורה שתהיה נגישה והגיונית לכולם. ממליצה לכם לקרוא עוד, איך מסתדרים עם הניירת

מעבר משרד / עסק יכול להיות כאב ראש אחד גדול גם אם הדבר נעשה בשל גדילת המשרד והצלחתו, אך עם יד מכוונת וניהול הפרוייקט מא' עד ת', כאב הראש יתחלף בחיוך ענק מעבר כחלום – אמרתי כבר?

גם אם אתם לא זרים לתהליך הסידור והארגון, יתכן שתוכלו להיות יעילים הרבה יותר ולתחזק את התוצאות הרצויות למשך זמן רב יותר באמצעות שימוש בפתרונות ארגון חכמים. כמארגנת מקצועית, יש לי גישה למשאבים ייחודיים שמשדרגים את האחסון וההתנהלות בסביבה הביתית והמשרדית.

ישנם הרבה כינויים לארכיון, כינויים שלאו דווקא עושים חסד עם המקום המופלא הזה. יש כאלו שקוראים לו "בית קברות לניירת", אחרים "היסטוריית המשרד"או "בחדר הבלאגן" (זה יותר טוב ממחסן…) ויש כאלו שיגידו לכם שדוקא שם ניתן למצוא שקט. עבורי ארכיון הוא לב המקום, אנו שומרים בו מסמכים חשובים שבשוטף, ביומיום אין לנו צורך, אך כשצריך אותם, צריך אותם עכשיו! במיידי! מה עושים כשהארכיון מבולגן? איך מוצאים בו מסמך ספציפי? איך אפשר לארגנו כך שישרת את כולם? איך מתכננים ארכיון? כל זאת ועוד, במאמר המצורף

לקוחות ממליצים עלינו

דר' תורי

"לקראת החגים החלטנו לעשות סדר בנעליים לאחר שראינו מבצע של ב"בא-לי סדר" בדיוק בזמן.
אנו זוג מבוגרים, ורוב זוגות הנעליים היו זרוקים מטה, בתחתית חדר הארונות.
ענבל הגיעה, ראתה, המליצה ולאחר אישרנו החלה בביצוע..."
ראו המשך...

משפחת אילון

סידור וארגון מזווה וארון מטבח "כשענבל הגיע היה לי מזווה מבולגן ולאחר כמה שעות. ראה איזה פלא. הכל מסודר ומתוקתק. תודה"

משפחת אלטשולר

"כשהיינו צריכים באופן בלתי צפוי לעבור דירה חטפתי חום...
אבל אז הגיעה ענבל ועם העוזרים שלה ארזה לנו את הבית ביומיים ופירקה ביומיים. תענוג.
אפילו את הווילונות תלו לי, ממש ממש הכל.
נכנסתי לבית מסודר ומאורגן, תודה לך יקירה 🙂 ובמעבר הבא - את איתנו"

משפחת אופיר

סידור וארגון לכלל הבית "המפגש אתך הוא מפגש מפעים. את רואה וקולטת הכל להדהים. פה מדף פה מנורה. פה קופסא פה מסגרת לבנה. הבית משתנה מתארגן מחדש. הכל כה מואר. משתנה המרגש...."

משפחת אייזן

סידור וארגון ארונות בגדים "הייתי מיואשת, לא מצאתי שום דבר בארון הבגדים שלי וזו היתה סיבה מעולה לקנות.
לשמחתי הרבה פסח הגיע וענבל באה לעזור לי בעיקר עם ארון הבגדים. כמות השקיות שתרמתי לא מביישת חנות כלבו ענקית."

משפחת קרליבך

סידור וארגון ממ"ד "ממ"ד שהתייאשנו ממנו ושימש כמחסן תוך מס' שעות הפך לחדר מזמין עם שולחן מחשב גדול וחדר משחקים לילדים.
המחסן האמיתי, סודר ואליו עברו חפצים שלא היו נחוצים בסלון ובחדרי השינה.
ענבל - אנו עוד ניפגש"

משפחת צוק

סידור חדר ילדים וחדר ארונותתודה לענבל על השקעה מרובה ותוצאה מעולה. שני חדרי הבלגן שלנו, שהפכו ללא שמישים בעליל, חזרו לחיים ובגדול. תודה על השירות המושלם, השכל, הכשרון, הלבביות והאכפתיות.
את שחקנית נשמה! שיהיה חג שמח. ממליצה בכל לב!
"זה מה שקורה כשענבל באה להשמיש לנו חדרי בלגן. הילדים מסרבים לצאת מהם ואפילו תולים חוקים נוקשים בכניסה."

משפחת וארם

סידור וארגון חדר אורחים וחדר ארונות, ענבל הגיע לבקר כדי לראות את מידת הנזק בבית. שלווה ונעימה. נתנה הצעת מחיר בהחלט סבירה. כפי שקבענו הגיע ביום ובתאריך. תקתקה את ארונות המטבח. חדר ארונות ענק ועוד אחד קטן. סידור לתפארת הגיע עם אביזרי יעול שרכשה באיקאה. השאירה אחריה בית מסודר ומאורגן. תודה לך ענבל

משפחת כהן

"המון תודה ענבל!!! פינית לי מקום ומרחב נשימה בבית.
את מקסימה, מכילה ויעילה, לא מבזבזת דקה והרעיונות שלך מעולים.
למרות שסידור החדר דחה אותי בעל רמה, הצלחת לגייס אותי לעבודה על מנת להנחות מה לזרוק ומה להשאיר, ועזבתם כשהחדר נראה יופי - רואים רצפה ושולחנות והארון מסודר למשעי."

משפחת אלחדד

העברת דירה - אריזה, פריקה וסידור לפעמים צריך לשחרר ולתת למקצוענים שבתחום לעשות את העבודה... מעבר דירה צריך לעשות בצורה המושלמת ביותר, ולכן אני את הבחירה שלי עשיתי. תודה רבה לצוות המנצח " בא לי סדר- פתרונות סדר ואירגון". ותודה רבה לך Inbal Shacham Glick בזכותך למדתי לשחרר ולתת לטובים בתחום לעשות את העבודה.

משפחת גודס

ענבל ליוותה אותנו במעבר דירה מהמרכז לצפון, מהעיר לקיבוץ. מעבר דירה משמעותי.
עם בן זוג שעובד רחוק מהבית, ילד ותינוק שעדיין בבית היה ברור שאנחנו זקוקים לעזרה רצינית כדי שכשההובלה תגיע נהיה מאורגנים וארוזים.
ענבל הגיעה לפגישה והערכת מצב, תיאמה את ההובלה, באה איתנו לראות את הבית שאליו היינו עתידים לעבור והרגיעה את הלחצים.

משפחת זר

שבת מבורכת לכולם.
מודים לענבל מעומק נישמתינו על ארגון למופת מקצוענות ושליטה מוחלטת באריזת תכולת דירתינו
ובסידור יעיל מהיר ומושקע במעבר לדירתינו החדשה. זוהי שבת ראשונה בדירה החדשה. אנחנו מאושרים ואסירי תודה לענבל וצוות בא-לי סדר.זכיתי בשלווה רוגע בזכות היקרה והנפלאה הזו. והתשלום זניח לעומת הבריאות הבטחון והנינוחות שהרגשנו.

משפחת עצמון

We are an elderly couple that have lived in many places and have ended up with lots and lots of books in many fields and languages and a Basement full of boxes and bags and things, family members have left there, including a wall full of books. We started with a storage room that had to be cleared, and then two rooms with bookshelves bursting. There was no way that we could tackle this by ourselves. You and your helper managed this very professional , but what impressed us most was your kindness

משפחת שחם

שמחה להמליץ על ענבל מבא-לי סדר.
כיף לעבוד אתה, נותנת הרגשה נעימה ומתייחסת בכבוד ללקוח ולרכושו. נותנת עצות מועילות מול בעלי מקצוע שונים,זריזה ומיומנת מאוד בעבודתה, בקיצור בחורה מקסימה.
אוסיף ואציין שיש לי אוסף גדול של כלי זכוכית ואפילו אחד לא נשבר באריזה ובפירוק - הי שווה את הכל
תודה ענבל, אני לא רוצה לעבור עוד בית אך עליך בהחלט אמליץ

שרונים – הועדה המרחבית לתכנון ובניה

ענבל שלום,

מה שלומך?
תודה על עבודה מצוינת. כולם מאוד מרוצים.
מצ"ב מכתב המלצה.

למה אנחנו?

לוקחים אתכם אישית

ניקח את המעבר שלכם אישית כאילו אנחנו עוברים דירה

ברמה של הייטק

נאפיין וננהל את הפרויקט ברמה של הייטק, כי משם אנחנו באים.

פגישת אפיון

אנחנו היחידים שמגיעים לפגישת אפיון לפרויקט לפני ביצוע

כמו כפפה

נתאים את החליפה בדיוק לצורך שלכם, נפרק אם צריך - רק פריקה, רק אריזה וכדו'

מה שיידרש!

נעטוף את הפרויקט מא' עד ת' כולל אנשי מקצוע שונים שיידרשו

חושבים על הכל

נסייע באופרציית המעבר כולל דברים שלא חשבתם עליהם במעבר הדירה או הארגון

שווה יותר!

נכין את הבית שלכם למכירה - סדר וארגון מעלים את ערך הבית

קל יותר

אנחנו פה כדי להקל עליכם בכל דרך אפשרית במעבר או סדר שיכולים להיות מורטי עצבים

איך זה קורה? תהליך מעבר משרד:

תכנון המעבר
להחליט מה עובר, איך תתבצע האריזה בצורה הכי מסודרת ונעימה, תכנון החללים והאחסון בבית החדש
1
מיון ואריזה
אצלי התהליך מאוד מהיר, רגיש ומאורגן. ואתם מרוויחים יד מקצועית ואמינה, שתטפל לכם בכל ההיבטים של המיון והאריזה על פי תכנון המעבר לבית החדש
2
פירוק וסידור מחדש
אתם תכנסו לבית מוכן ומסודר ע"פ תכנון מראש ולא תצטרכו לעשות כלום. הכל יהיה במקומו, נגיש ונוח. והכי חשוב – מותאם לצרכים שלכם
3
בירוקרטיה
סגירה עם מוביל, . העברת חשבונות, דואר, תיאומים עם בעלי מקצוע ועוד ועוד אני כאן בשביל לחסוך מכם כאבי ראש מיותרים
4
שיטת בא לי סדר - מהיר, יעיל, מקצועי ונוח

קבעו איתנו פגישת היכרות

הצטרפו למאות לקוחות שכבר נהנים משיטת בא לי סדר לסידור, ארגון ומעבר דירה בקלות

או מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם