סידור ארון נעליים

מזהים את המראה מימין? ערימות של נעליים, מעוכות ומלכלכות, חלק בקופסאות וחלק מוטלות לעיני כל. לא נעים לעבור ליד ערימה כזו, ובטח לא כיף לבחור מתוכה.

בפרויקט עבור לקוחה הצבתי שני ארונות מדפים לבנים ויפים, כשעל גבי המדפים קופסאות אחסון מבד בצבעים רכים, אידיאליות למניעת כניסת אבק וחרקים לנעליים שבתוכן. על גבי כל קופסא מתנוסס תצלום של הנעליים שהיא מאחסנת כדי שניתן יהיה לבחור מיד את הזוג הרצוי מבלי לפתוח את כל הקופסאות. כמו כן, בסיום השימוש, ניתן להחזיר את הנעליים ישירות לקופסא הייעודית שלהן.

הנעליים נשמרות זמן רב יותר, לכלוך מן החוץ לא מתפזר בכל רחבי הבית ועל גבי נעליים אחרות, והתצוגה כולה נאה ושימושית.

זה לא נגמר בנעליים! לצידי הארונות ניתן להדביק ווי תלייה ולהשתמש בהם לתליית חגורות, צעיפים, תיקים קטנים ומטריות. כך נוצרת עמדה מולטי-פונקציונאלית לכל אביזרי היציאה שלכם.

כיצד מתבצע הליך סידור בתים?

בעשורים האחרונים עלתה רמת החיים ואתה השתנו שני גורמים, מצד אחד כמות החפצים והרכוש בבית...

שינויי יעוד חדר והתאמה לצרכים

החיים שלנו משתנים מהר יותר מהבתים שלנו. ילדים שעוזבים את הבית, הורים שמזדקנים, התחלת עבודה...

פריקה וסידור

עם בא-לי סדר, סידור הבית לאחר מעבר דירה מתחיל ומסתיים בימים שלאחר המעבר, כאשר כל...

איך אנחנו יכולים לעזור?

סדר וארגון לבית

יד מכוונת ותומכת, למידת הצרכים והרצונות, תכנון מהלכים והוצאתם לפועל תוך מיצוי מלוא הפוטנציאל המרחב וקידום המטרות המוגדרות שלכם, ליצירת מרחב הרמוני לפי טעמכם ואורח חייכם

סדר וארגון לעסקים

מגוון פתרונות רחב לעסקים החל מסידור ניירת, ארכיב, שינוי ייעוד משרד, ארגון במרחב הפתול, מעברים קלים כחלום, הרצאות וסדנאות מעשיות

אריזה ופריקה

מעבר דירה / משרד יכול להיות אירוע מרגש שמזמן התחדשות והצלחה, אך יש לו גם היבטים מלחיצים וגוזלי זמן. אריזה נכונה של הרכוש לרגל מעבר דירה יכולה להקל על השהות בנכס הקיים עד לזמן המעבר, וגם להבטיח פריקה מסודרת ואפקטיבית לאחריו.

מעבר משרדים

מעבר משרד / עסק יכול להיות כאב ראש אחד גדול גם אם הדבר נעשה בשל גדילת המשרד והצלחתו, אך עם יד מכוונת וניהול הפרוייקט מא' עד ת', כאב הראש יתחלף בחיוך ענק מעבר כחלום - אמרתי כבר?

מעברים לגיל השלישי

לכל מעבר יש סיבה, בייחוד בגיל השלישי: יש מעברים בגלל סיבות בריאותיות, נגישות, רצון להיות קרובים לילדים והנכדים, רצון בחיי חברה ותרבות עשירים יותר, והרבה פעמים בגלל תחזוקה אין סופית של הבית הגדול שכבר רוב חדריו ריקים מדיירים - זו עבודה לא קלה, ואנו עושים זאת עם חיוך :-)

סדנאות והרצאות

מגוון הרצאות וסדנאות מעשיות לסדר וארגון שיעזרו במהלך שיגרת היום הלחוץ שלנו, זו לא סתם סלוגן - זו דרך חיים

קבעו איתנו פגישת היכרות

הצטרפו למאות לקוחות שכבר נהנים משיטת בא לי סדר לסידור, ארגון ומעבר דירה בקלות

או מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

היי, כאן ענבל.. אשמח לעזור
אפשר לשלוח לי הודעת וואטסאפ!

דילוג לתוכן