סידור הבית לאחר מעבר דירה

רוצים שאעזור לכם עם סידור הבית לאחר מעבר דירה?

אם אתם עומדים לפני מעבר דירה או עברתם לאחרונה ואתם לא מוצאים זמן להשלים את משימת הפריקה, פנו אליי עכשיו. יחד נהפוך את המקום החדש לבית של ממש, כשלכל דבר יש מקום ייעודי משלו, אתם יודעים היכן דברים נמצאים ומסוגלים לגשת אליהם באחת, וחשוב מכל: אתם חופשיים להתפנות לדברים החשובים באמת.

חרב הפיפיות של מעבר הדירה

אין מועד מרגש ממעבר דירה, אך נלווים לכך גם מתחים רבים. לרובנו אין את הזמן והפנאי להתעסק בתהליך סידור הבית לאחר מעבר דירה, אך יחד עם זאת, מוטל עלינו לחץ גדול למהר ולהשיב את הסדר על כנו, כדי שנוכל לשוב לשגרה שלנו ולעסוק במשימות אחרות. סידור הבית לאחר מעבר דירה אינו משימה פשוטה, ולו בגלל הרגשה הרת-גורל שנלווית לימים העמוסים והמרגשים הללו, הרגשה שטמונה כאן הזדמנות גדולה לשינוי אורח החיים, לחיות כמו שאנחנו באמת רוצים ומתכוונים, ולשפר את סביבת המחייה החדשה שלנו לעומת זו הקודמת. בהרבה מהמקרים אנחנו עושים כמיטב יכולתנו ולומדים לחיות עם כמה ארגזים שנשארו סגורים, מתנצלים בפני אורחים ומסבירים שעוד לא התפנינו להשלים את המשימה, אך בסתר ליבנו חוששים מעימות עם חפצים שלכאורה אין להם מקום מוגדר עדיין בבית החדש.

סידור הבית לאחר מעבר דירה בלי דאגות

אפשר לעשות את זה גם אחרת: לצד הכנה ואריזה של חפציכם לפני מעבר, אני מציעה גם שירות של סידור הבית לאחר מעבר דירה. מומלץ לתאם עמי כמה שיותר מוקדם, כדי להבטיח שאהיה זמינה לכם ביום המעבר או בימים הקרובים מיד לאחריו, וכמובן ניתן להיעזר בי להזמנת כל השירותים הנלווים ובעלי המקצוע הנחוצים עבור סידור הבית לאחר מעבר דירה: הדברה מונעת, שירותי ניקיון, תליית אביזרים ואביזרי תאורה, מיקום רהיטים באופן אופטימלי והשמת פתרונות אחסון חכמים. לאחר מכן ניתן להתפנות למלאכת פריקת הארגזים, הצבת כל פריט במקומו הייעודי, איתור פתרונות עיצוב או אחסון שיהלמו את אורח חייכם והחפצים שברשותכם, סידור ארונות מטבח וסידור ארונות בגדים, מיון והעברה לתרומה של פריטים בהם אינכם מעוניינים וכמובן פינוי מסודר של אשפה.

במהלך עבודתי על סידור הבית לאחר מעבר דירה, ניתן לעבוד לקראת מימוש הרצונות שלכם באופן מיידי: סידור פינת עבודה עם שפע מקום וארגוניות יעילות לניירת ולדברי דואר, אבזור חדר ארונות חלומי ותליית וקיפול הבגדים כך שיהיו נגישים, ארגון הבית כך שיהיה מרחב בטוח לילדים, וכמובן שמירה על חזון העיצוב והאסתטיקה שלכם. באופן זה, עבודתכם מתקצרת, נעשית באופן יעיל ואתם יכולים ליהנות מהדירה החדשה שלכם תכף ומיד. אתם חופשיים להתפנות לכל אחד מעיסוקיכם הקודמים, כשאתם סמוכים ובטוחים שביתכם החדש נעים, מזמין, יש בו מקום אחסון לפריטים חדשים שתוסיפו אליו וחשוב מכל: אין בו קצוות פתוחים.

כיצד מתבצע הליך סידור בתים?

בעשורים האחרונים עלתה רמת החיים ואתה השתנו שני גורמים, מצד אחד כמות החפצים והרכוש בבית...

שינויי יעוד חדר והתאמה לצרכים

החיים שלנו משתנים מהר יותר מהבתים שלנו. ילדים שעוזבים את הבית, הורים שמזדקנים, התחלת עבודה...

פריקה וסידור

עם בא-לי סדר, סידור הבית לאחר מעבר דירה מתחיל ומסתיים בימים שלאחר המעבר, כאשר כל...

איך אנחנו יכולים לעזור?

סדר וארגון לבית

יד מכוונת ותומכת, למידת הצרכים והרצונות, תכנון מהלכים והוצאתם לפועל תוך מיצוי מלוא הפוטנציאל המרחב וקידום המטרות המוגדרות שלכם, ליצירת מרחב הרמוני לפי טעמכם ואורח חייכם

סדר וארגון לעסקים

מגוון פתרונות רחב לעסקים החל מסידור ניירת, ארכיב, שינוי ייעוד משרד, ארגון במרחב הפתול, מעברים קלים כחלום, הרצאות וסדנאות מעשיות

אריזה ופריקה

מעבר דירה / משרד יכול להיות אירוע מרגש שמזמן התחדשות והצלחה, אך יש לו גם היבטים מלחיצים וגוזלי זמן. אריזה נכונה של הרכוש לרגל מעבר דירה יכולה להקל על השהות בנכס הקיים עד לזמן המעבר, וגם להבטיח פריקה מסודרת ואפקטיבית לאחריו.

מעבר משרדים

מעבר משרד / עסק יכול להיות כאב ראש אחד גדול גם אם הדבר נעשה בשל גדילת המשרד והצלחתו, אך עם יד מכוונת וניהול הפרוייקט מא' עד ת', כאב הראש יתחלף בחיוך ענק מעבר כחלום - אמרתי כבר?

מעברים לגיל השלישי

לכל מעבר יש סיבה, בייחוד בגיל השלישי: יש מעברים בגלל סיבות בריאותיות, נגישות, רצון להיות קרובים לילדים והנכדים, רצון בחיי חברה ותרבות עשירים יותר, והרבה פעמים בגלל תחזוקה אין סופית של הבית הגדול שכבר רוב חדריו ריקים מדיירים - זו עבודה לא קלה, ואנו עושים זאת עם חיוך :-)

סדנאות והרצאות

מגוון הרצאות וסדנאות מעשיות לסדר וארגון שיעזרו במהלך שיגרת היום הלחוץ שלנו, זו לא סתם סלוגן - זו דרך חיים

קבעו איתנו פגישת היכרות

הצטרפו למאות לקוחות שכבר נהנים משיטת בא לי סדר לסידור, ארגון ומעבר דירה בקלות

או מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

היי, כאן ענבל.. אשמח לעזור
אפשר לשלוח לי הודעת וואטסאפ!

דילוג לתוכן