סידור הבית לחורף

לא יודעת מה אתכם, אבל בכל שנה מחדש החורף תופס אותי בהפתעה. רגע אחד המזגן דולק וברגע הבא פתאום מחשיך מוקדם, הנעליים מכניסות בוץ הביתה והמטריות מוצבות ליד הדלת, מבקשות להזכיר שכדאי להשתמש בהן.

במקום לשחק בחוץ, הילדים שלי והחברים שלהם מצטופפים בפנים, במרחבים המשותפים בבית–לפעמים במשך סוף שבוע שלם:) זה גרם לי לחשוב על האופן שבו הבית משתנה כשמזג האוויר מתקרר, ואיך אפשר להבטיח שהוא יהיה מקום מזמין, חמים וכמובן מסודר במשך העונה הקרה:

– בחורף, המבואה או חלל הכניסה הם האזור הכי חשוב בבית: מקום להניח את התיקים, לחלוץ נעליים מלוכלכות בבוץ וגרביים רטובים ולנעול במקומם נעלי בית מחממים, לתלות את המעילים והצעיפים, לייבש את המטריות ולא לשכוח איפה שמים את המפתחות…
חלל כניסה מסודר עם מקום לכל פריטי החורף מאפשר לנו להתארגן ליציאה בקלות, לשוב הביתה למקום חמים, ולהשאיר את הקור והגשם בחוץ.

– בדים הם מבודדים מצוינים, לכן זה הזמן לפרוש את השטיחים, להתפנות לפרויקט תליית הוילונות שדחיתם, לוודא שיש כמה כריות ישיבה או פופים בהישג יד, וכמובן לדאוג לשטיח כניסה מחומר גס שינקה את הנעליים היטב. אם יש לכם כלב, דאגו תמיד למגבת בקרבת הדלת, כדי שתוכלו לנקות את כפות רגליו אחרי שיבה מטיול.

– החורף מסמל את תחילת עונת הנדידה… של הסירים! סירי קדרה יצוקים מתחילים להופיע בתדירות גבוהה יותר במטבח. ודאו שהם נגישים לכם, אבל מאובטחים מפני ידיים קטנות וסקרניות.

רוצים להכין את ביתכם לחורף חם ומושלם? צרו קשר עכשיו:
ענבל שחם-גליק > 054-4954866
בא-לי סדר – פתרונות סדר וארגון

כיצד מתבצע הליך סידור בתים?

בעשורים האחרונים עלתה רמת החיים ואתה השתנו שני גורמים, מצד אחד כמות החפצים והרכוש בבית...

שינויי יעוד חדר והתאמה לצרכים

החיים שלנו משתנים מהר יותר מהבתים שלנו. ילדים שעוזבים את הבית, הורים שמזדקנים, התחלת עבודה...

פריקה וסידור

עם בא-לי סדר, סידור הבית לאחר מעבר דירה מתחיל ומסתיים בימים שלאחר המעבר, כאשר כל...

איך אנחנו יכולים לעזור?

סדר וארגון לבית

יד מכוונת ותומכת, למידת הצרכים והרצונות, תכנון מהלכים והוצאתם לפועל תוך מיצוי מלוא הפוטנציאל המרחב וקידום המטרות המוגדרות שלכם, ליצירת מרחב הרמוני לפי טעמכם ואורח חייכם

סדר וארגון לעסקים

מגוון פתרונות רחב לעסקים החל מסידור ניירת, ארכיב, שינוי ייעוד משרד, ארגון במרחב הפתול, מעברים קלים כחלום, הרצאות וסדנאות מעשיות

אריזה ופריקה

מעבר דירה / משרד יכול להיות אירוע מרגש שמזמן התחדשות והצלחה, אך יש לו גם היבטים מלחיצים וגוזלי זמן. אריזה נכונה של הרכוש לרגל מעבר דירה יכולה להקל על השהות בנכס הקיים עד לזמן המעבר, וגם להבטיח פריקה מסודרת ואפקטיבית לאחריו.

מעבר משרדים

מעבר משרד / עסק יכול להיות כאב ראש אחד גדול גם אם הדבר נעשה בשל גדילת המשרד והצלחתו, אך עם יד מכוונת וניהול הפרוייקט מא' עד ת', כאב הראש יתחלף בחיוך ענק מעבר כחלום - אמרתי כבר?

מעברים לגיל השלישי

לכל מעבר יש סיבה, בייחוד בגיל השלישי: יש מעברים בגלל סיבות בריאותיות, נגישות, רצון להיות קרובים לילדים והנכדים, רצון בחיי חברה ותרבות עשירים יותר, והרבה פעמים בגלל תחזוקה אין סופית של הבית הגדול שכבר רוב חדריו ריקים מדיירים - זו עבודה לא קלה, ואנו עושים זאת עם חיוך :-)

סדנאות והרצאות

מגוון הרצאות וסדנאות מעשיות לסדר וארגון שיעזרו במהלך שיגרת היום הלחוץ שלנו, זו לא סתם סלוגן - זו דרך חיים

קבעו איתנו פגישת היכרות

הצטרפו למאות לקוחות שכבר נהנים משיטת בא לי סדר לסידור, ארגון ומעבר דירה בקלות

או מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

היי, כאן ענבל.. אשמח לעזור
אפשר לשלוח לי הודעת וואטסאפ!

דילוג לתוכן