סידור מזווה

המזווה הוא בדרך כלל אחד האזורים הכי מוזנחים בבית, כי בימים כתיקונים אנחנו "דוחפים" לשם כל מה שאין לו מקום ייעודי אחר. הבעיה עם העלמת העין הזו היא שהיא יכולה למשוך מזיקים, ואחסון לקוי מוביל לנזילות וללכלוך שיכולים לפגום בארונות או במדפים.

בא-לי סדר מארגנת לכם את המזווה הנכון בשבילכם, כשהפריטים ממויינים ומסודרים לפי קטגוריות ונגישים במקרה הצורך. עם אחסון נכון, המזון שומר על טריותו ובטוח למאכל, ואתם יודעים בכל רגע נתון מה נמצא, מה חסר והיכן.

מזווה אינו חייב להיות חדרון / מחסן נפרד, אלא כארון מזווה מודולרי במטבח.

כיום בשוק ישנן פתרונות רבים כגון, מגירות נשלפות, מתקנים חכמים שונים, מחיצות, סלסלאות בגדלים שונים ועוד, כל אלה מאפשרים לנו להגיע לקופסאת השימורים מאחור שבדרך כלל קנינו אחרות במקום, פשוט כי לא ראינו אותן.

סידור נכון, ישרת אותנו ואת בני משפחתנו בצורה נאמנה. כשהמוצרים גלויים, סל הקניות קטן ואנו חוסכים כי ידוע לנו בדיוק מה יש ומה אין.

ניתן לראות מוצרים חכמים למזווה ולמטבח בחנות המוצרים

יש להתחשב במספר דברים בסידור המזווה:

  • גובה בני המשפחה
  • קירבה למטבח
  • האם ישנם מספיק שטחי איסון בבית?

וידוי קטן – לי המזווה מזכיר המון סיפורי ילדות, ויעידו על כך בני משפחתי. לשם ברחנו לחפש משהו טעים ושם התחבאנו מההורים או במשחקי במחבואים.

כיצד מתבצע הליך סידור בתים?

בעשורים האחרונים עלתה רמת החיים ואתה השתנו שני גורמים, מצד אחד כמות החפצים והרכוש בבית...

שינויי יעוד חדר והתאמה לצרכים

החיים שלנו משתנים מהר יותר מהבתים שלנו. ילדים שעוזבים את הבית, הורים שמזדקנים, התחלת עבודה...

פריקה וסידור

עם בא-לי סדר, סידור הבית לאחר מעבר דירה מתחיל ומסתיים בימים שלאחר המעבר, כאשר כל...

איך אנחנו יכולים לעזור?

סדר וארגון לבית

יד מכוונת ותומכת, למידת הצרכים והרצונות, תכנון מהלכים והוצאתם לפועל תוך מיצוי מלוא הפוטנציאל המרחב וקידום המטרות המוגדרות שלכם, ליצירת מרחב הרמוני לפי טעמכם ואורח חייכם

סדר וארגון לעסקים

מגוון פתרונות רחב לעסקים החל מסידור ניירת, ארכיב, שינוי ייעוד משרד, ארגון במרחב הפתול, מעברים קלים כחלום, הרצאות וסדנאות מעשיות

אריזה ופריקה

מעבר דירה / משרד יכול להיות אירוע מרגש שמזמן התחדשות והצלחה, אך יש לו גם היבטים מלחיצים וגוזלי זמן. אריזה נכונה של הרכוש לרגל מעבר דירה יכולה להקל על השהות בנכס הקיים עד לזמן המעבר, וגם להבטיח פריקה מסודרת ואפקטיבית לאחריו.

מעבר משרדים

מעבר משרד / עסק יכול להיות כאב ראש אחד גדול גם אם הדבר נעשה בשל גדילת המשרד והצלחתו, אך עם יד מכוונת וניהול הפרוייקט מא' עד ת', כאב הראש יתחלף בחיוך ענק מעבר כחלום - אמרתי כבר?

מעברים לגיל השלישי

לכל מעבר יש סיבה, בייחוד בגיל השלישי: יש מעברים בגלל סיבות בריאותיות, נגישות, רצון להיות קרובים לילדים והנכדים, רצון בחיי חברה ותרבות עשירים יותר, והרבה פעמים בגלל תחזוקה אין סופית של הבית הגדול שכבר רוב חדריו ריקים מדיירים - זו עבודה לא קלה, ואנו עושים זאת עם חיוך :-)

סדנאות והרצאות

מגוון הרצאות וסדנאות מעשיות לסדר וארגון שיעזרו במהלך שיגרת היום הלחוץ שלנו, זו לא סתם סלוגן - זו דרך חיים

קבעו איתנו פגישת היכרות

הצטרפו למאות לקוחות שכבר נהנים משיטת בא לי סדר לסידור, ארגון ומעבר דירה בקלות

או מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

היי, כאן ענבל.. אשמח לעזור
אפשר לשלוח לי הודעת וואטסאפ!

דילוג לתוכן