עזרה בסידור הבית – רעיון למתנה

לא יודעים מה לקנות למי שיש לו הכל?
עזרה בסידור הבית היא מתנה חד-פעמית שיש לה תוצאות ארוכות טווח, ולכן אני שמחה להציע את שירותי סידור וארגון הבית כמתנה מיוחדת למי שזקוקים לה. במקום להעניק להורים או לחברים עציץ או סיר בישול בחגים או בימי הולדת, מתנת עזרה בסידור הבית היא הפתעה מרגשת, מתחשבת, שמעבירה מסר מחזק ומעודד בנקודה שבה רבים מאיתנו חשים ייאוש ותבוסה. רוצים להעניק למישהו מתנה משמעותית באמת? פנו אליי עכשיו להצעת מחיר אטרקטיבית!

עזרה בסידור הבית לקראת החגים
החגים הם התקופה הכי מלחיצה עבור מי שנאבקים ברעיון סידור הבית, ומכמה טעמים:

1. הזדמנויות אירוח, אנשים רבים שנכנסים ויוצאים מהבית

2. מתנות החג הנדיבות נערמות במרחב מבלי שיהיה להן מקום חדש ומוגדר

3. שהות ממושכת יחסית בבית, והתמודדות בלתי-מתווכת עם חוסר הסדר ששורר בו

לפני תקופת החגים הקרובה, העניקו למי שזקוק לכך מתנה של עזרה בסידור הבית. יחד נתאם מועד נוח שבו אוכל לעזור להפוך את האזורים הבעייתיים בבית למרחבים נעימים ומסודרים, עם פתרונות אחסון חכמים שיעניקו להם שקט נפשי.

עזרה בסידור הבית זו עזרה בסידור העדיפויות
לרבים מאיתנו קשה להניע תהליכים ולפעול, אך אם מישהו רוכש עבורנו מתנה כמו עזרה בסידור הבית, נשמח לממש את ההזדמנות ולהיעזר באיש מקצוע כדי להוציא לפועל את שאיפותינו. זו ההזדמנות לזכות במרחב מחייה שכל דבר בו מצוי במקומו, ושיש בו מקום לגדול ולהרחיב את תחומי העיסוק שלנו. הלכה למעשה, זו ההזדמנות לסדר לא רק את המרחב, אלא את העדיפויות שלנו. זו ההזדמנות להפוך חדר אורחים מיותם לחדר עבודה מרגש שכיף לשהות בו, או לפנות כמה מדפים נחוצים בארון הבגדים לפני שהמשפחה מתרחבת.

ביד מכוונת ורגישה, בלי לחץ, אני עוזרת ללקוחותיי לחלום בגדול ויחד אנו יוצרים את המתנה היקרה מכל: מתנה של שקט נפשי.

מתנה שתשמחו לתת ולקבל
מי שמעניק את המתנה זוכה גם הוא: במקום להוסיף עומס ומתח לחייו העמוסים והלחוצים גם כך של אדם אהוב, נותן המתנה יודע שהוא עוזר לפנות מרחב נחוץ בבית ובנשמה, מרחב להתפתחות אישית וזמן להתפנות למה שחשוב באמת. כשהמרחב מסודר, אתם יודעים שיקיריכם חושבים עליכם ומודים לכם על היוזמה המשמעותית הזו, שהיו מתקשים לפנות אליה אילולא התערבותכם.

כיצד מתבצע הליך סידור בתים?

בעשורים האחרונים עלתה רמת החיים ואתה השתנו שני גורמים, מצד אחד כמות החפצים והרכוש בבית...

שינויי יעוד חדר והתאמה לצרכים

החיים שלנו משתנים מהר יותר מהבתים שלנו. ילדים שעוזבים את הבית, הורים שמזדקנים, התחלת עבודה...

פריקה וסידור

עם בא-לי סדר, סידור הבית לאחר מעבר דירה מתחיל ומסתיים בימים שלאחר המעבר, כאשר כל...

איך אנחנו יכולים לעזור?

סדר וארגון לבית

יד מכוונת ותומכת, למידת הצרכים והרצונות, תכנון מהלכים והוצאתם לפועל תוך מיצוי מלוא הפוטנציאל המרחב וקידום המטרות המוגדרות שלכם, ליצירת מרחב הרמוני לפי טעמכם ואורח חייכם

סדר וארגון לעסקים

מגוון פתרונות רחב לעסקים החל מסידור ניירת, ארכיב, שינוי ייעוד משרד, ארגון במרחב הפתול, מעברים קלים כחלום, הרצאות וסדנאות מעשיות

אריזה ופריקה

מעבר דירה / משרד יכול להיות אירוע מרגש שמזמן התחדשות והצלחה, אך יש לו גם היבטים מלחיצים וגוזלי זמן. אריזה נכונה של הרכוש לרגל מעבר דירה יכולה להקל על השהות בנכס הקיים עד לזמן המעבר, וגם להבטיח פריקה מסודרת ואפקטיבית לאחריו.

מעבר משרדים

מעבר משרד / עסק יכול להיות כאב ראש אחד גדול גם אם הדבר נעשה בשל גדילת המשרד והצלחתו, אך עם יד מכוונת וניהול הפרוייקט מא' עד ת', כאב הראש יתחלף בחיוך ענק מעבר כחלום - אמרתי כבר?

מעברים לגיל השלישי

לכל מעבר יש סיבה, בייחוד בגיל השלישי: יש מעברים בגלל סיבות בריאותיות, נגישות, רצון להיות קרובים לילדים והנכדים, רצון בחיי חברה ותרבות עשירים יותר, והרבה פעמים בגלל תחזוקה אין סופית של הבית הגדול שכבר רוב חדריו ריקים מדיירים - זו עבודה לא קלה, ואנו עושים זאת עם חיוך :-)

סדנאות והרצאות

מגוון הרצאות וסדנאות מעשיות לסדר וארגון שיעזרו במהלך שיגרת היום הלחוץ שלנו, זו לא סתם סלוגן - זו דרך חיים

קבעו איתנו פגישת היכרות

הצטרפו למאות לקוחות שכבר נהנים משיטת בא לי סדר לסידור, ארגון ומעבר דירה בקלות

או מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

היי, כאן ענבל.. אשמח לעזור
אפשר לשלוח לי הודעת וואטסאפ!

דילוג לתוכן