באלו מקרים צריך מסדרת מקצועית?

מסדרת בתים מתמחה בעשיית סדר במקום הכי חשוב בחיינו – הבית. סדר הוא יותר ממשימה סיזיפית אלא הליך של ארגון המחזיר את השפיות וההיגיון לחיינו.

האם קרה לכם שהסתכלתם פעם בארון, הוא היה מלא בבגדים, אך התקשיתם לאתר את הפריטים אותם אתם רוצים ללבוש? האם קרה לכם שלא הצלחתם לעבור 3 צעדים בחדר הילדים? ומה עם הבלגן על שולחן הקפה בסלון? זה לא קל לעזוב משימות חשובות וסדר יום עמוס ולהתפנות לארגן את כל הבלגן שהצטבר בבית. בדיוק את הבעיה הזו ניתן לפתור בעזרת מסדרת בתים.

אתם בוודאי עמוסים במשימות יומיומיות שחייבים לבצע, בעבודה שצריך לעשות ואולי בדברים מורכבים יותר, כמו הליך גירושין או מכירת דירה. אז למי יש זמן להתפנות לסדר את הבית? מדובר במשימה לא קלה שלוקחת לא מעט זמן, ושעדיף להשאיר למישהו אחר. אז באילו מצבים מסדרת בתים יכולה לסייע ואף לאפשר לכם להישאר במסלול?

מתי תצטרכו מסדרת בתים?
אם אתם זוג העובד במשרה מלאה, ובעיקר אם יש ילדים בבית, סביר שיהיה בו בלגן שלא יהיה מי שיסדר. חוסר הסדר ההולך ומחמיר מקשה מאוד על ההתנהלות בבית ולא פעם עלול לגרום לכעס ולמתח בין בני הבית. גם אם אתם רווקים אך עסוקים וטרודים, הבלגן בבית רק מגביר את הלחץ שאתם שרויים בו. ערמת ניירות על השולחן, בלגן בארון ודברים כגון אלה גורמים לתחושת מעמסה גדולה יותר, שבהחלט מזיקה.

בית מאורגן ומסודר יותיר אתכם עם תחושה רגועה יותר ויוריד מכם לחץ. כמו כן, בבית מסודר יהיה לכם קל יותר למצוא מסמכים שאתם צריכים. סידור הבית יהווה הקלה על ההתנהלות בו, וטוב שהוא ייעשה על ידי גורם חיצוני קשוב ואכפתי, ללא דרישה להשקעת מאמץ מיותר.

אם אתם עוברים דירה, חשוב שדירתכם החדשה תיראה יפה ואסתטית. תחושה של חלל מרווח ומסודר תקל עליכם את המעבר. בלגן אינו אסתטי ומשרה תחושה של חלל קטן יותר ונעים פחות. כמו כן, הצורך בסידור הבית החדש מכפיל בדרך כלל את הלחץ והבלגן בעת מעבר הדירה. כאן כדאי להיעזר במסדרת בתים מקצועית הפועלת אתכם למען סידור הדירה במהירות, ואף ממליצה על מיקום חפצים בבית באופן שייראה טוב יותר.

אז איך זה עובד?
מסדרת בתים מקצועית אינה פועלת רק משיקול דעתה, וכמובן שאינה סתם "זורקת לפח" דברים שעשויים להיות בעלי ערך. הסידור מתחיל עם שיחת ייעוץ אתכם, בה אתם מסבירים בדיוק כיצד אתם רוצים שייראה הבית לאחר הסידור, מה אתם רוצים שיישמר ומה כדאי לזרוק. לאחר מכן מסדרת הבתים מקדישה יום עבודה (לפי כמות השעות שצריך) ומחזירה את כל מה שצריך למקום, תוך ארגון נוח של הבית באופן שיקל עליכם להתנהל.

לאחר שכל הניירות בעלי הערך מתויקים בקלסרים שקל לשמור וקל לדפדף בהם, הבגדים כולם בארון המאורגן בדיוק לפי נוחותכם, חדרי הילדים מסודרים ואין צעצועים על הרצפה, מה קורה עם כל הדברים שאתם לא צריכים? הרי כמובן שלאחר הסידור יוותרו בגדים שאתם לא לובשים וחפצים שאתם לא צריכים. את כל הפריטים האלו בוודאי ישנו מישהו שצריך. לרוב, מסדרת הבתים תשלח את החפצים לתרומה, לאנשים שבאמת זקוקים להם.

עשו סדר בבלגן
סידור הבית זו משימה הכרחית שחייבת לבצע. חוסר הסדר מקשה על התפקוד שלכם בסביבה הביתית, מעיק עליכם ובעיקר הולך וגדל. לא כדאי לתת למצב הזה להימשך. ללא כל השקעת זמן מיותרת מצדכם, מסדרת בתים תפתור את הבעיה ותשאיר אתכם עם סביבה ביתית נקיה ואסתטית שנוח ונעים לחיות בה.

כיצד מתבצע הליך סידור בתים?

בעשורים האחרונים עלתה רמת החיים ואתה השתנו שני גורמים, מצד אחד כמות החפצים והרכוש בבית...

שינויי יעוד חדר והתאמה לצרכים

החיים שלנו משתנים מהר יותר מהבתים שלנו. ילדים שעוזבים את הבית, הורים שמזדקנים, התחלת עבודה...

פריקה וסידור

עם בא-לי סדר, סידור הבית לאחר מעבר דירה מתחיל ומסתיים בימים שלאחר המעבר, כאשר כל...

איך אנחנו יכולים לעזור?

סדר וארגון לבית

יד מכוונת ותומכת, למידת הצרכים והרצונות, תכנון מהלכים והוצאתם לפועל תוך מיצוי מלוא הפוטנציאל המרחב וקידום המטרות המוגדרות שלכם, ליצירת מרחב הרמוני לפי טעמכם ואורח חייכם

סדר וארגון לעסקים

מגוון פתרונות רחב לעסקים החל מסידור ניירת, ארכיב, שינוי ייעוד משרד, ארגון במרחב הפתול, מעברים קלים כחלום, הרצאות וסדנאות מעשיות

אריזה ופריקה

מעבר דירה / משרד יכול להיות אירוע מרגש שמזמן התחדשות והצלחה, אך יש לו גם היבטים מלחיצים וגוזלי זמן. אריזה נכונה של הרכוש לרגל מעבר דירה יכולה להקל על השהות בנכס הקיים עד לזמן המעבר, וגם להבטיח פריקה מסודרת ואפקטיבית לאחריו.

מעבר משרדים

מעבר משרד / עסק יכול להיות כאב ראש אחד גדול גם אם הדבר נעשה בשל גדילת המשרד והצלחתו, אך עם יד מכוונת וניהול הפרוייקט מא' עד ת', כאב הראש יתחלף בחיוך ענק מעבר כחלום - אמרתי כבר?

מעברים לגיל השלישי

לכל מעבר יש סיבה, בייחוד בגיל השלישי: יש מעברים בגלל סיבות בריאותיות, נגישות, רצון להיות קרובים לילדים והנכדים, רצון בחיי חברה ותרבות עשירים יותר, והרבה פעמים בגלל תחזוקה אין סופית של הבית הגדול שכבר רוב חדריו ריקים מדיירים - זו עבודה לא קלה, ואנו עושים זאת עם חיוך :-)

סדנאות והרצאות

מגוון הרצאות וסדנאות מעשיות לסדר וארגון שיעזרו במהלך שיגרת היום הלחוץ שלנו, זו לא סתם סלוגן - זו דרך חיים

קבעו איתנו פגישת היכרות

הצטרפו למאות לקוחות שכבר נהנים משיטת בא לי סדר לסידור, ארגון ומעבר דירה בקלות

או מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

היי, כאן ענבל.. אשמח לעזור
אפשר לשלוח לי הודעת וואטסאפ!

דילוג לתוכן